AKKUŞ TERMAL / AFYON Genel Tanıtım

 

DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ

 

1+1 Daireler : 70 m2

 

          1 Ad Yatak odası

          1 Ad amerikan mutfaklı salon

          1 Ad cam katlamalı balkon

          1 Ad Derecesi ayarlanabilir kaplıca havuzlu ( 1.25 m enx 2.25 m boy x 1.20 derinlik ) banyo ve komple termal suyla alttan ısıtmalı ve lüx eşyalı dayalı döşeli şeklinde

          Ayrıca kablosuz internet, 82 “LCD televizyon bulunmaktadır.

          ARALIK 2012 De Teslim

 

      2+1 Daireler : 110 m2

 

           2 Ad Yatak odası

           1 Ad Amerikan mutfaklı salon

           1 Ad cam katlamalı balkon

            1 Ad Derecesi ayarlanabilir kaplıca havuzlu ( 1.25 m enx 2.25 m boy x 1.20 derinlik ) banyo ve Daire komple termal suyla alttan ısıtmalı ve lüx eşyalı dayalı döşeli

           Ayrıca kablosuz internet , 82 “LCD televizyon bulunmaktadır.

           ARALIK 2012 De Teslim.

 

      3+1 Daireler : 170 m2 VIP( lüx daire )

 

             2 Ad Yatak odası

             1 Ad Amerikan mutfaklı salon

             1 Ad cam katlamalı balkon

              1 Ad Derecesi ayarlanabilir kaplıca havuzlu banyo ve aynı banyo odası içinde sauna bölümü masaj bölümü jakuzi ve duşa kabin bölümleri bulunmaktadır.

              Daire komple termal suyla alttan ısıtmalı ve lüx eşyalı dayalı döşeli şeklinde

              Ayrıca kablosuz internet, 82 “LCD televizyon bulunmaktadır.

              ARALIK 2012 De Teslim.

 

 

DAİRELERİN KULLANIM ŞEKLİ

 

          Tesislerimizin açılışı yapıldıktan sonra ilk yıl  bir defaya mahsus olmak üzere noter huzurunda kura ile tespit edilecektir.

               Diyelim ki 1 Ocak - 10 Ocak size çıktı bir sonraki yıl 1 Şubat - 10 Şubat bir sonraki yıl 1 Mart - 10 Mart gibi her sene birer ay atlamalı dönüşümlü bir sistem uygulanacaktır. Kimseye haksızlık olmasın herkes 4 mevsim orada yaşayabilsin diye her yıl ekim ayında üyelerimize mektup ve mail gönderilmek suretiyle yeni yılda dairesine gelip gelmeyeceğini, bir yakınını gönderip göndermeyeceğini, onun adına kiraya verip veremeyeceğimizi, alternatif tatil isteyip istemediğini veya dönem değiştirmek isteyip istemediğini sorarak talepler doğrultusunda planlar yapılacaktır.

 

DİĞER HUSUSLAR

 

                Yıllık aidat sabitlenmiştir ve yılda 1 kez toplanacaktır. Yıllık aidat miktarı 1+1 Daireler için 50 €, 2+1 daireler için 75 € ve 3+1 VIP dairelerde ise 200 €’dur. Bu ücretlere daire sahibinin emlak ve çevre vergisi, DASK sigortası, dönemi içinde kullanacağı 30 ton su, sınırsız elektrik, temizlik, hijyen, tesisin güvenliği ve peyzaj giderleri dahildir.

             Üyeler dairelerini mevcutların içinden seçerek ve beğenerek alabileceklerdir.

SOSYAL TESİSLER

           Kuyumcu – Bowling Salonu – Masa Tenisi – Bilardo Salonu – Çocuk Oyun Salonları – Playstation – Atari – İnternet vs. – TV Salonu (maç imkanlı projeksiyon vs.) – Mini Cep Sinemaları (2 adet) – Mescit (WC-Lavabo, abdest imkanlı) – SPA Koridoru – SPA Bölümleri ve Masaj – Kür Banyosu Vücut Bakım – Dinlenme (Hamam) – Vitamin Bar – Disco - Sauna ve Duş Holü Sauna 1 ve 2 – Fitness Salonu – Duşlar – Soğukluk (Hamam) – Türk Hamamı – Termal Havuz – Yüzme Havuzu (Aqua imkanlı-Basit Kaydıraklı) – Yüzme Havuzu (Karışık-Aqua imkanlı-istenirse açık mekanda) – Fuaye – Bay ve Bayan WC – Lavabo – Toplantı Salonları 1000 kişilik Tek Toplantı Salonu – 250-300 Kişilik Çoklu Toplantı Salonuna dönüşebilir imkanlı – Spor Kompleksi ve Yürüyüş Parkurları (Halı Saha, Futbol, Basketbol, Voleybol Sahaları, Tenis Kortu,) – Çocuk Kulübü - Yörük Çadırları. 

           Restoran bölümünde sabah ve akşam açık büfe ve alakart servis hizmetleri, Pastane, Alışveriş Merkezi, Bazaar (Dükkanlar)

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

          Görüntüleme Merkezi (MR-röntgen-ultrason vs.) – Laboratuar (kan alma, tathlil vs.) – Eczane – Dr. Odaları – Muayene Bölümleri (Bay ve Bayan için 2’şer adet yapılacak) – Bekleme Dr. Odaları – Müdahale Odaları – Tedavi Koridoru – Soyunma Bölümü WC, Lavabo, Duş – Terapi Havuzu – Masaj – Ultrason Odası – Çamur Tedavi Odası – Fitness Salonu

SOSYAL TESİSLERİN KULLANIMI

             AKKUŞ TERMAL üyelerine bir ömür boyu tesislerden indirimli yararlanma hakkı vermektedir. Örneğin üyenin dönemi 1-10 Temmuz ama üye Ağustos ayında ailesiyle Akkuş Termal’e  gelip kaydıraklı havuzlar, sauna ve kür merkezleri gibi tesislerden yararlanmak istediğinde, ilk girişte verilecek ve ömür boyu geçerli olacak olan çipli kartını göstererek indirimli tarifeden yararlanabilecektir.

ÖMÜR BOYU TAPU GARANTİSİ

·   Dairelerimiz 39 yıllık, 49 yıllık değil ömür boyu tapuludur. Mirasçılara devir eder. AKKUŞ TERMAL tatil sertifikası değil TAPU vermektedir. Tapular borç bitince değil ödemelerin başladığı ilk 2 ay içerisinde verilir.

KİRALAMA GARANTİSİ

·   Üyenin isteği doğrultusunda, devremülkü Akkuş Termal tarafından kiraya verilerek ücreti üyeye ödenir. Kiralama ister peşin isterse rayiç fiyattan ödenir.

· Avrupa Birliği vatandaşlarına termal tedavi, sosyal güvenlik kapsamında ücretsiz verildiğinden ve Türkiye, dünyanın sayılı termal kaynaklarına sahip ülkelerden biri olduğundan kiralama sıkıntısı yaşanmayacaktır.

·   Bölgeye yapılan Türkiye’nin en büyük 4. havalimanı olan Zafer Havalimanı dünyanın dört bir yanından gelecek olan turistler için hazırlanmaktadır. 

TAKAS AVANTAJI

·   Kendi döneminiz dışında tatil yapmak isterseniz, havuzdaki uygun olan dönemlerden biri ile takas yapabilirsiniz.

·   Anlaşmalı olan 4 ve 5 yıldızlı, deniz ve dağ turizmi yapılabilen otellerde ( istenirse tesettür otel ) 4 kişilik, 10 günlük konaklama imkanı verilecektir. 

GERİ ALIM GARANTİSİ

·   Üye dairesini bitmeden şirkete satmak isterse 10 gün içinde ödediği parayı aynıyla geri alabilir.

 

İrtibat İçin :

Turgut YEŞİLIRMAK

Tel  : 0505 858 55 11    (isterseniz “ bilgi termal “ yazarak SMS atın, biz sizi arayalım)

Web  :  termalkeyfim.com

E-Mail  :  termalkeyfim@gmail.com

 

 

 

       Ayrıca

       Tüm Türkiye’de ve Yurtdışında bu devremülklerin satışını yapabilirsiniz

 

       Network sistemi ile Türkiye ve Avrupa’nın her yerinde bağımsız bayilikler veriyoruz.

       Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi suyuna sahip Gazlıgöl’deki 5 yıldızlı termalimiz devremülklerinin satışında rol alacak takım arkadaşları arıyoruz.

       Büro-eleman vb. masraflar olmadan kendi işinizi kurabilir ve ciddi para kazanan kişilerden olabilirsiniz.

       İster birebir tanıtarak, ister mevcut emlak-turizm büronuzdan ya da internet üzerinden satış yapabilirim, hatta satış organizasyonu kurabilirim derseniz görüşelim.

       Bizimle çalıştığınızda her türlü desteği vereceğiz. Biliyoruz ki bu sistemde öncelikle SİZ kazanmadan biz kazanamayız. Beraber çalışacak beraber kazanacağız.

       Ayrıca hem siz hem de müşterileriniz devremülk ister alsın ister almasın aileleriyle beraber ÜCRETSİZ tanıtım turlarına katılabilir, AKKUŞ TERMAL’i yerinde görebilirler.

       Türkiye’nin her yerinden hafta sonları anlaşmalı arabalarımız kalkmaktadır. Kahvaltı – 1 öğün yemek ve yol masraflarını şirket ödemektedir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !